PZW KOŁO ŻYWIEC-ZABŁOCIE
   STRONA GŁÓWNA OPŁATY ZA ZNAKI 2019 ARTYKUŁY GALERIA FORUM WĘDKARSKIE REGULAMIN FORUM PZW KOŁA ŻYWIEC - ZABŁOCIE   
 DANE ADRESOWE
ZARZĄD KOŁA

MAPA DOJAZDU DO SIEDZIBY KOŁA PZW ZABŁOCIE -ŻYWIEC

DANE ADRESOWE

 ZAWODY WĘDKARSKIE
ZAWODY WĘDKARSKIE

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

 Na Forum
Najnowsze Tematy
SSR
WYPRAWA NAD BAŁTYK
DOBRA WIADOMOŚC
JAKIE RYBY W TYM ROK...
Na początek
Najciekawsze Tematy
NIE TYLKO DLA KAR... [50]
OGŁOSZENIA,KOMUNI... [39]
WĘDKOWANIE NAD JE... [23]
HUMOR WĘDKARSKI [14]
POGAWĘDKI O WĘDKO... [10]
 Witamy

KOŁO PZW ŻYWIEC ZABŁOCIE

tel. 693 111 775, po godz.15,00

e-mail: pzwkolozablocie@wp.pl 

 

 REGULAMIN FORUM PZW koło ZABŁOCIE_ŻYWIEC
1 Regulamin forum na stronie www.pzwkolozablocie.tnb.pl (PZW koło ZABLOCIE -ŻYWIEC) Udostępniamy swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy głównie związane z wędkarstwem, ale także na wszystkie tematy interesujace użytkowników.

2 Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.

3 Zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych serwis PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników firmom czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych. Wszystkie dane sa szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów serwisu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym Forum.

4 Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.

5 Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.

6 Nie pisz wielkimi literami. Oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników lub innych znaków specjalych. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie w Twoim poście, możesz użyć znaków * lub _ albo formatowania tekstu za pomocą BBcode.

7 Niedopuszczalne jest wstawianie w podpisie użytkownika zbyt dużych obrazków powodujących nieczytelność poszczególnych wątków lub zawierających reklamy nieuzgodnione z właścicielami serwisu. Podpis (razem z obrazkiem) nie powinien przekraczać rozmiaru 2 linijek tekstu!

8 Każdy użytkownik powinien mieć wypełnione w profilu pole dotyczące miejscowości celem ułatwienia komunikacji na forum.

9 Administratorzy serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC zastrzegają sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pktach 4 i 5 regulaminu.

10 Administratorzy serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC zastrzegają sobie usunięcia lub zablokowania Użytkowników oraz adresów IP z których zostały napisane wiadomości łamiące niniejszy regulamin, w rażący sposób łamiących zasady netykiety lub dobrych obyczajów oraz permanentnie niestosujących się do poleceń Administratorów bądź Moderatorów.

11 Użytkownik wypowiadając się na forum serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC tym samym wyraża zgodę na umieszczenie wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach serwisu.

12 Administratorzy serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC dołożą wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum i serwisu.

13 Administratorzy serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC zastrzegają sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.

14 Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Administratorzy serwisu PZW koło ZABŁOCIE ŻYWIEC zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

 ZEGAR 1

Pogoda w ŻywcuGOŚCIE ODWIEDZAJĄCY
NASZĄ STRONĘ


Koło Pzw Zabłocie-zywiec PARTNERZY

 Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 REJESRTACJA NA STRONIE
KLIKNIJ TUTAJ
ZNAJDZIESZ WSKAZÓWKI
JAK SIĘ POPRAWNIE
ZAREJESTROWAĆ
NA NASZEJ STRONIE
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Shunt by:
1156855 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie