DZIEŃ DZIECKA
Dodane przez kolozablocie dnia

 

Międzynarodowy Dzień Dziecka 2019

 

   W dniu 02 czerwca 2019 roku nasze koło PZW Żywiec Zabłocie było organizatorem Festynu z okazji Dnia Dziecka. Współorganizatorem było Przedszkole Mały Naukowiec z Żywca. Impreza rozpoczęła się od łowienia ryb nad Jeziorem Żywieckim. Około 30 dzieci stawiło się, aby wraz z rodzicami spróbować swoich sił w wędkowaniu. O godzinie 11.00 dzieci zebrały się w ośrodku na Dębinie, gdzie czekały ich różne atrakcje i nagrody. Były zjeżdżalnie i pokaz naukowy z ciekłym azotem. Każde dziecko otrzymało poczęstunek: kiełbaskę, naleśniki, wodę, ciasto i soczek. Odbyły się następujące konkursy: mam Talent, konkurs ekologiczno wędkarski, rzut do kosza po nagrodę, przeciąganie liny oraz rzuty piłeczkami do tarczy. Wszystkie dzieci otrzymały piękne nagrody: puzzle, gry interaktywne, książki, piłki, piórniki i słodycze.

Nagrody oraz paczki ze słodyczami wręczył dzieciom Burmistrz Miasta Żywca, Pan Antoni Szlagor, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Serdecznie Dziękujemy:

- Firmie Żywiec Zdrój

- Panu Wojciechowi Świniańskiemu , właścicielowi Piekarni Tradycyjnej w Wieprzu,

- Państwu Marcie i Krzysztofowi Kumorek,

- Firmie ,,Majsterek – eksperci stolarki budowlanej” Janusz Boboń, Marcin Kanik,

- Panu Rafałowi Harężlakowi,

- Panu Marcinowi Majcher,

- Pani Aleksandrze Pyclik.

   Dziękuję wszystkim nauczycielom z Przedszkola Mały Naukowiec, naszym koleżankom i kolegom z Zarządu Koła, naszym żonom a przede wszystkim naszym członkom, którzy dobrowolnymi datkami dołożyli się do tej wspaniałej imprezy.

   Dziękuję wszystkim tym, którzy nam pomagali a tutaj ich nie wymieniłem.

  Wszystkim Dzieciom życzymy jeszcze raz dużo radości i uśmiechu na co dzień oraz samych pięknych chwil.                           Dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

                                                                           Prezes Koła PZW Zabłocie Żywiec Bogusław Juźwa.